Bu haftanın mesajı GÜCÜNÜ ELİNE AL!

23 Aralık 2019, Pazartesi

Bu haftanın mesajı GÜCÜNÜ ELİNE AL!


Hayatın koşuşturması içinde bazen yapacaklarımızı ertelemekten, bazen cesaret edememekten, çoğu zaman da tek bir noktaya bakmaktan, asıl olup biteni gözden kaçırırız. Ve gün gelir bir de bakarız ki gerçekleştirmek istediklerimiz bugün yarın derken hayal olmuş. Hatta hayatımızın kontrolü bile elimizden gitmiş.

Hepimizin bu hayata gelme sebebi farklı olsa da tek bir ortak noktamız var. O da kendi varlığımızı ortaya koyarak gerçek mutluluğu yaşamak.

Geriye dönüp baktığınızda keşkelerle dolu bir senaryo istemiyorsanız tam da şimdi gücünüzü elinize almanın zamanı! Gücünüzü elinize alıp sizi gerçekten mutlu kılacak şey ne ise onu gerçekleştirme zamanı. Korkmadan, kim ne der diye düşünmeden…

Ve bilmelisiniz ki hiçbir şey için geç değildir. Kendinize ve gücünüze inandığınız sürece her şey mümkündür.

Belki bu yazıyı okuyunca belki öncesinde belki de bambaşka bir anda hani bir adım atmak geliyor ya içinizden,  işte şimdi o adımı atma zamanı. Bu sizin elinizde, inanın sadece sizin elinizde.

Korkuyu, olmazsaları bırakma zamanı. Çünkü gerçekten isterseniz ve gücünüzü elinize alırsanız her adımınızda desteklenirsiniz. Ve siz kendi gücünüzle gerçekleştirdiklerinizi görene kadar bunun size vereceği mutluluğu bilmeyeceksiniz.

Aslında doğuştan verilen gücümüzü keşfetmemiz ve elimize almamız için karşımıza birçok fırsat çıkıyor. Kimi zaman çevremizdeki kişiler kimi zaman da korkularımız, bizim bu gücü kullanmamıza engel oluyor. Lütfen şimdi fark edin, bu sebepler sadece bahane. Her şey sizin elinizde. Ve lütfen sizin çakılıp kalmanıza sebep her neyse onu bırakıp gücünüzü fark edin. Çünkü hayalleriniz, gerçekleşmek için gücünüzü elinize alarak atacağınız o adımı bekliyor.

Ne kadar güçlü olduğunuzu, her şeye kadir olan parçanın içinizde olduğunu bilin. Sizde her şeyi değiştirebilecek, dönüştürebilecek güç var. Sadece kendinize inanın ve gücünüzü elinize alın. Gerisi gelecek.

Gücünüzü keşfedip gerçek mutluluğu yaşadığınızda alacağınız haz her şeye değecek.
Sevgilerimle Damla,
Her an bir mucize, farkına varmak dileğiyle…